Загрузка...


Новости

13.11.2014

Асортимент ТМ ПРОТОН збільшується і радує новою групою товару - «Стабілізатори напруги».

18.07.2014

У продаж надійшла довгоочікувана оновлена ​​версія бестселера від ПРОТОН - комбі-система МИ-3000!

18.07.2014

У липні ще 2 нові моделі були введені в групу мережевих шурупокрутів торгової марки ПРОТОН.

Архив новостей

ПРОТОН® - це український інструмент.

Інструмент, створений корпорацією «EDS-Group» на основі більш ніж 10-літнього досвіду роботи на ринку електроінструменту і садової техніки України.

Інструмент ТМ «ПРОТОН®» розрахований як на побутове використання домашніми майстрами, так і на експлуатацію майстрами ремонтно-будівельних бригад.

Відстежуючи тенденції світового інструментального ринку, враховуючи інтереси  українських споживачів, розробляється і постійно оновлюється асортимент. Ряд інструментів розроблений або модернізований нами в безпосередній співпраці із заводами-виробниками. Асортимент створений так, щоб максимально охопити всю область використання електроінструменту, і включає моделі, як для широкого вживання, так і спеціалізований інструмент.

Надійність інструменту забезпечує трьох етапний контроль якості (перевірка комплектуючих під час надходження, процесу збірки, перевірки і вибраковування після складального процесу) інструменту відділом контролю, що гарантує справність і стабільну надійність інструменту від партії до партії. Кожна партія продукції проходить стендові випробування, лише після цього продукція визнається кондиційною.

Нашою перевагою є комплексний підхід до продажу, гарантійного і сервісного обслуговування. Гарантія на весь асортимент продукції ТМ «ПРОТОН®»  - 12 місяців.  Мережа з 40 сервісних центрів по всій території України постійно розширюється центрами, що знов відкриваються.